search england language

4 veci, ktoré by mala mať každá žena v šatníku

Základné vybavenie šatníka každej ženy...

4 veci, ktoré by mala mať každá žena v šatníku

Základné vybavenie šatníka každej ženy...

Je všeobecne známe, že ženy sa rady parádia. Neustále chcú mať vo svojom šatníku niečo nové, niečo trendy, čo zaujme všetkých naokolo. Neraz sa však stáva, že šatník praská vo švíkoch a sú nútené niektoré veci pretriediť. Viete ale, čo by nemalo chýbať v šatníku každej ženy?

 • Bavlnené topy

  Sú jednoduché a môžete ich skombinovať naozaj s čímkoľvek. Sú pohodlné nielen v zime, kedy ich častejšie schovávame pod svetrami, ale i na jar a cez leto. Odporúčame vám kúpiť si, ak nemáte, pár jednofarebných, ktoré ľahko skombinujete so vzorovanými kardigánmi, svetrami, ale i elegantnými sakami. Farbou roka 2018 je Ultra Violet. Čo tak si kúpiť jeden bavlnený top aj v tejto farbe?


 • Nohavicový kostým

  Elegantné sako a elegantné nohavice v neutrálnych farbách by mala mať doma každá žena. Nohavicový kostým je vhodnejší na formálnejšie stretnutia, preto ak pracujete na manažérskej pozícii, resp. ste konateľkou spoločnosti, je vašou povinnosťou nosiť skôr elegantnejšie oblečenie. Ak nemáte nohavicový kostým a chcete si nejaký kúpiť, odporúčame vám nohavicový kostým v neutrálnejších farbách, ako v sivej, béžovej alebo čiernej.


 • Kvalitné podprsenky

  Kvalitné podprsenky nesmú chýbať ani vo vašom šatníku. Odporúčame vám navštevovať skôr značkové predajne. Predávajú síce drahšie, ale zase kvalitnejšie podprsenky. Kupujte si minimálne dve kvalitné podprsenky s pevnými ramienkami. Aktuálne sú IN najmä push up podprsenky vyrobené s jemnej čipky, s kvalitným zapínaním a širšími ramienkami.

 • Kožená bunda

  Ani pravá kožená bunda by nemala chýbať vo vašom šatníku. Dokonale ju zladíte so spomínanými bavlnenými topmi, ale skvele sa hodí aj k blúzke. Je nadčasová, takže sa nebudete musieť báť, že o pár rokov nebude moderná. A navyše, ošúchaná kožená bunda nikdy nestratí svoj šarm!

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebookinstagram a samozrejme YouTube kanál, kde budú pribúdať ďalšie príspevky a zaujímavé články.

21.01.2018 20:34