search england language

5 must have kúskov každého muža

Základné vybavenie šatníka každého muža...

5 must have kúskov každého muža

Základné vybavenie šatníka každého muža...

Páni narozdiel od dám nepotrebujú neustále dopĺňať svoj šatník. Postačí im pár nohavíc, tričiek, jednu-dve bundy, zopár párov ponožiek, boxeriek. Viete ale čo by jednoznačne v každom pánskom šatníku nemalo chýbať? Rozhodne toto!


1. Klasické biele pánske tričko

Čo môže byť najviac kombinovateľné, keď nie biele pánske tričko? Či už biele, šedé, béžové, alebo iné jednofarebné tričko dokonale skombinujete s džínsami, sakom, koženou bundou, pánskou mikinou. Ak ešte nemáte žiadne jednofarebné pánske tričká, neváhajte a čím skôr si ich kúpte. Využijete ich aj pod pánsku košeľu a dajú sa nosiť v ktoromkoľvek ročnom období. Biele tričko je ale klasika, ktorú musíte mať!


2. Bavlnená mikina

Aj toto oblečenie je vhodné do bársakého ročného obdobia. Každý muž by mal vlastniť minimálne štyri kvalitné pánske mikiny, ktoré bude pravidelne striedať. Opotrebovanosť mikiny si všimnete najmä na rukávoch, preto vám odporúčame kúpiť si pár kvalitných mikín, ktoré si aj po niekoľkých rokoch udržia pôvodnú farbu. Radšej pár kvalitných ako tucet nekvalitných.


3. Moderné rifle

Patria k neodmysliteľnej súčasti šatníka, ale môžu sa nájsť aj takí muži, ktorí majú jedny-dve džínsy a striedajú ich niekoľko rokov. Odporúčame vám kúpiť si moderné rifle, ktoré si môžete obliecť aj k vyššie spomínaným jednofarebným pánskym tričkám, polokošeliam, SLIM košeliam, pánskym mikinám, ale i pánskym sakám. Rifle boli a budú moderné!


4. Svetre

Tohtoročnú sezónu sú moderné svetre s polkruhovým výstrihom, ale i véčkovým výstrihom. Sú ideálne na vrstvenie. Dokonale sa hodia k pánskemu saku. Ak pracujete na manažérskej pozícii, svetre by vo vašom šatníku nemali chýbať.


5. Kabát

Každý moderný muž by mal mať vo svojom šatníku pekný a hlavne teplý pánsky kabát. Kabát využije najmä v prechodnom období. Nosiť ho môžete či už do práce, na rande, ale i na výlety. Kabát je podstatne lepší ako klasická prešívaná bunda. Ak nosievate košele, skôr využijete kabát ako prešívanú bundu.

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebookinstagram a samozrejme YouTube kanál, kde budú pribúdať ďalšie príspevky a zaujímavé články.

18.01.2018 20:39