search england language

Ak chceš vidieť čo sa neustále deje okolo nás, tak - Otvor oči! (Motivačné video)

Mesto Považská Bystrica v novom motivačnom videu tak, ako ju nepoznáte!

Ak chceš vidieť čo sa neustále deje okolo nás, tak - Otvor oči! (Motivačné video)

Mesto Považská Bystrica v novom motivačnom videu tak, ako ju nepoznáte!

Skupina mladých ľudí na Považí natočila skvelé a výstižné video dnešnej doby. Niekoľko minútové motivačné video obletelo internetom a za pár dní oslovilo viac ako 10 000 ľudí. O čo vlastne ide v tomto videu a aké je jeho posolstvo? 

Pamätáte si na časy, keď sme boli ako malé decká od rána do neskorého večera vonku, nemali sme pojem o čase a keď sme neprišli domov na čas, čakal nás výprask? Vždy sme vedeli kedy a kde sa máme stretnúť a to sme nepotrebovali ani mobilný telefón, alebo sociálne siete.

Dnešná mladá generácia si na tieto časy určite nespomína, pretože pre nich nastala úplne iná životna etapa. Túto novú generáciu doslova ovládol virtuálny život v spojení počítačov, internetu a sociálnych sietí. Súhlasím, že doba a vývoj išiel do predu a preto tieto nové výhody a vymoženosti s ňou spojené, sú už dnes neodmysliteľnou súčasťou našich životov.

Veď odpovedzte si sami na otázku:
Dokážete sa v dnešnej dobe zaobísť bez prístupu na internet (facebook, instagram, skype...) ?

V malom meste na Považí sa dokázalo v krátkom videu predviesť viacero mladých ľudí a ukázali aký talent sa v nich skrýva. Takže pamätaj, že neustále treba na sebe pracovať a rozvíjať svoj talent. Pokiaľ stále hľadáš svoj smer cesty, určite sa nechaj inšpirovať a nečum stále do toho mobilu! 

Precíť posolstvo autorov videa a - Otvor oči!

Zdroj: EyesEarth

09.10.2016 02:29