search england language

Čajová poradňa s Ivanom Kubánom alebo v čom pripraviť sypaný čaj

Ak patríte k milovníkom dobrého a kvalitného čaju, tak toto video by ste si nemali nechať ujsť. 

Čajová poradňa s Ivanom Kubánom alebo v čom pripraviť sypaný čaj

Ak patríte k milovníkom dobrého a kvalitného čaju, tak toto video by ste si nemali nechať ujsť. 

 

Ak vám meno Ivan Kubán nič nehovorí, tak to vôbec nevadí. Pred rokom sme s ním robili rozhovor v ktorom sa o Ivanovi dozviete naozaj všetko podstatné. Viacero ľudí ho ešte stále pozná a vníma z hudobného sveta ako producenta, no dnes je to už úplne nový človek. Aj o jeho veľkej životnej premene sa dozviete v spomínanom článku. Okrem toho, že sa Ivan venuje čínskemu cvičeniu Qi Gong, je to aj veľký čajíčkar. Ak patríte k milovníkom dobrého a hlavne kvalitného čaju tak ako ja, tak práve u Ivana nájdete to najlepšie. Osobne som si od neho  objednal kvalitné zelené čaje priamo z Číny a sú naozaj úžasné, takže môžem iba odporúčiť. Zaujímavé informácie, poradenstvo a super prístup sú samozrejmosťou.
Ak však stále patríte medzi klasických užívateľov sáčkových čajov a radi by ste spoznali čaro a pravú chuť kvalitného čaju, tak odporúčam sledovať YouTube Ivan Kubán, kde pribudol pilotný diel o tom, v čom si pripraviť čaj. Veľmi som sa potešil tomu, že Ivan sa pustil do takéhoto projektu a dúfam, že som touto cestou potešil aj vás milovníci čajov. Okrem nového videa o čaji, tam nájdete aj skvelé meditačné skladby, ktoré vás pri šálke dobrého čaju naozaj zrelaxujú. Teraz nám neostáva nič iné, iba čakať na ďalšiu časť tohoto čajového seriálu, no zatiaľ si pustite tu prvú ktorá stojí naozaj zato. 

Ak ťa zaujíma viac, klikni aj na jeho instagram alebo facebook stránku, kde pribúdajú zaujímavé informácie. 

 

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram kde budú pribúdať ďalšie príspevky či zaujímavé články a samozrejme si kliknite aj na náš YouTube kanál.

 

 

Zdroj: youtube.com Ivan Kubán, zdroj titulnej fotografie: pixabay.com

29.10.2020 19:04