search england language

Čo všetko sa oplatí vidieť v Londýne a ako to stihnúť!?

London - svetová metropola pre každého (ne)cestovateľa.

Čo všetko sa oplatí vidieť v Londýne a ako to stihnúť!?

London - svetová metropola pre každého (ne)cestovateľa.

Ako ste si už určite všimli, už dlhšiu dobu sa na našom webe, alebo príspevkoch objavuje hešteg #nekecajacestuj a dnes tu máme vysvetlenie. Tento hešteg je súčasťou nášho nového cestovateľského seriálu, v ktorom budeme spoznávať svet. Pre každého milovníka cestovania, budeme prestredníctvom videí prinášať zaujímavé informácie z destínácii po celom svete. V prvej časti sme vyrazili do Londýna, resp. ešte tam iba vyrazíme koncom mesiaca, ale už teraz sme pripravili menšieho sprievodcu. Čo si nemôžete nechať ujsť, kde sa dá dobre najesť, odkiaľ je najlepší výhľad na celé mesto a ešte oveľa viac. Ak chcete poznať odpovede, musíte si pozrieť naše nové video. 
Samozrejme, tam nie je úplne všetko (a video je dosť dlhé) no ak by vás ešte niečo zaujímalo, kľudne nám napíšte.

Ak patríte medzi aktívnych cestovateľov, tak možno sú to informácie, ktoré už dávno viete. Pre nováčikov v cestovaní sú to určite zaujímavé a hodnotné informácie. Je na vás či dáte videu šancu, alebo ho odsúdite hneď na začiatku. Baví nás cestovať a spoznávať nové miesta a preto chceme šíriť "túto cestu" ďalej. Cestovanie odvára nové brány a obohacuje o množstvo zážitkov, ktoré len tak niekde doma nezažijete.
Ak naberáte odvahu a chcete začať s cestovaním a spoznávaním, tak ste na správnom mieste. Stačí urobiť krok v pred a pôjde to samo. 
Už roky túžite po návšteve veľkomesta ako napríklad Londýn? Tak to je super, pretože vám môžeme pomôcť. Neviete ako kúpiť letenku, vybaviť ubytovanie a čo si zbaliť? To vôbec nevadí, pretože ak nám napíšete, tak vám radi pomôžeme. 

Vydajte sa spolu s nami po našich stopách a podporte náš projekt #nekecajacestuj

Uvedomujeme si, že video nie je dokonalé a čaká nás ešte veľa práce, ale budeme sa snažiť zlepšovať každou časťou a prinášať iba hodnotné informácie. Ďakujeme za podporu.

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram kde budú pribúdať ďalšie príspevky či zaujímavé články a samozrejme si kliknite aj na náš YouTube kanál.

 

 

Zdroj fotografii: pixabay.com

12.08.2018 21:04