search england language

Festival jógy, hudby duše a zdravia opäť v Seredi

Príjemný festival plný krásnej hudby, príjemného pobybu, vrúcnych stretnutí a veľa obohacujúceho poznania, prebehne už 3. - 4. júla 2021 DK Sereď.

Festival jógy, hudby duše a zdravia opäť v Seredi

Príjemný festival plný krásnej hudby, príjemného pobybu, vrúcnych stretnutí a veľa obohacujúceho poznania, prebehne už 3. - 4. júla 2021 DK Sereď.

Festival Jógy - Hudby Duše a Zdravia

Po uvoľnení opatrení pred letnou sezonou sa konečne začínajú otvárať pre ľudí možnosti na zábavu v podobe koncertov, festivalov, rôznych predstavení a ďalších verejných podujatí. Ak tento rok neplánujete dovolenku v zahraničí a ešte stále nemáte program na leto, tak by som vás chcel pozvať na tento krásny festival. Festivaly sú neodmysliteľnou súčasťou leta a letnej zábavy. Tento festival však nie je úplne klasický, ale nesie sa v duchovnej a pokojnej atmosfére. Ak patríte k fanúšikom Jógy a zdravého životného štýlu, tak tento festival sa vám bude určite páčiť. Celé sa to odohrá 3. - 4. júla 2021 DK Sereď a program bude prebiehať naraz v 4 - 5 priestoroch naraz - Divadelná sála, Energia Jógy - Telocvičňa Gymnázia, Banketová sála, Tanečná sála, Estrádna sála a učebňa. 
Počas celého víkendu vás čaká naozaj bohatý program, takže sa máte určite načo tešiť. Svoje zručnosti a vedomosti prídu predviesť naozaj zaujmavé osobnosti ako napríklad: Silvia Šuvadová, Matej Jurenka s Veronika Garbanová a ich Rozvaha Pohybu, Norbert Synčák, Rami Shaafi a jeho ETHNO hudobné vystúpenie, Vierka Ayisi s Inspirit Yogou, Leri Veleslav Švec, Andrea Tkáčová a JIN JOGA, Ahim Martin Thám a otužovanie v ľade, Gabriel Pospíšil s koncertom Solfuggiho tónov a bubnovačkami, Monika Hodasová, Daniel Slobodan - Swami Dayananda a Himalájska ÓMovačka, Jozef Banáš, Peter Planieta a mnoho ďalších. 
Podrobnosti o celom programe na sobotu a nedeľu nájdete na stránke www.avatarfest.sk

Záznam z minulého ročníka:

Cena vstupeniek je nasledovná:

Vstupenka na sobotu stojí 25 €, zľavnená 20 €
Nedeľná vstupenka 20 €, zľavnená 15 €
Celofestivalová 40 €, zľavnená 30 €
Deti do 16 rokov v sprievode rodičov ZDARMA.
Zľavnené vstupenky: študenti, dôchodcovia, ZŤP, nezamestnaní, dlhodobo práceneschopní a ľudia v hmotnej, finančnej, či ine núdzi - bez dokladovania, len na základe vlastného uváženia 

VSTUPENKY V PREDPREDAJI DO 2.7.2021 SA DAJÚ KÚPIŤ TU

Na deviatom ročníku vás čakájú rôzne zážitkové programy - workshopy - cvičenia - prednášky - tanec - obrady - hudba a viac ako 35 vystavovateľov EKO - EZO - ETHNO - HAND MADE výrobkov.
Sledujte oficiálnu facebook stránku kde pribúdajú aktuálne informácie a zaznačte si dátum festivalu do svojho kalendára, pretože tam určite nesmiete chýbať. 

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram kde budú pribúdať ďalšie príspevky či zaujímavé články a samozrejme si kliknite aj na náš YouTube kanál.

 

 

Zdroj: youtube.com, avatarfest.sk

14.06.2021 02:11