search england language

Fľaška MIZU zmení tvoj postoj k životnému prostrediu a nakopne tvoj zdravý životný štýl!

Ak ti je blízky zdravý životný štýl, cestuješ, alebo športuješ a chceš prispieť k zelenšej Zemi, máme pre teba skvelé riešenie.

Fľaška MIZU zmení tvoj postoj k životnému prostrediu a nakopne tvoj zdravý životný štýl!

Ak ti je blízky zdravý životný štýl, cestuješ, alebo športuješ a chceš prispieť k zelenšej Zemi, máme pre teba skvelé riešenie.

Určite si nikto z Vás nevie predstaviť život bez vody, ktorá je našou každodennou súčasťou. S úžasným nápadom prišiel v roku 2008 Jussi Oksanen, zakladateľ štýlovej fľašky s názvom MIZU. Počas natáčania na Aljaške so svojou partiou, si uvedomil, že za pár dní sa im podarilo vyprodukovať množstvo plastového odpadu. Odpad z plastu, má škodlivé účinky na životné prostredie a preto sa s tým rozhodli niečo robiť.

Čo je to MIZU?

MIZU je značka športových fliaš a rôznych doplnkov vyrobených z nerezovej ocele. Viacero firiem sa chváli, že používajú potravinársku oceľ s označením 18/8 no napriek tomu sú mnohé vyrobené z obyčajnej 18/0 ocele. Rozdiel spoznáte v kvalite a chuti vody, ktorá pri použití obyčajnej oceli zanecháva ” plechovú chuť ” v ústach.

Nechceme nikoho navádzať a kázať mu čo má piť, ale určite viete, že ochutené a sladené vody, sú škodlivé pre naše zdravie. Ak sa chcete cítiť naozaj dobre, dajte STOP príjmaniu sladkým tekutinám!

Prečo práve MIZU?

Patríte medzi ľudí, ktorí v obchode nakupujú vodu v plastových fľašiach? Priemerný spotrebiteľ v USA spotrebuje 234 fliaš s vodou ročne, čo ho priemerne výjde na 267 € za rok.
Teraz sa zamyslite – nie sú to zbytočne vyhodené peniaze?
Liter vody z kohútiku stojí približne 0,0003 Eura. Balená voda je mnohonásobne drahšia a liter stojí priemerne 0,30 Eura.
Fľaša Mizu M8 s objemom 800 ml Ťa výjde v priemere na 23 € a používaš ju naveky.
Tak čo, už ste zmenili názor?

Hlavnou myšlienkou značky MIZU, je ochrániť prírodu a životné prostredie. Používaním fliaš a produktov MIZU, šetríme životné prostredie a vyprodukujeme menej plastového odpadu. Vodu si môžete nabrať kdekoľvek a máte ju stále so sebou počas celého dňa.

Voda z vodovodu je za mesiac približne 480 krát testovaná na cudzorodé látky, pričom balená voda je kontrolovaná raz za týždeň. Približne 40% balených vôd používa vodu z vodovodného kohútiku. Produkty značky MIZU, sú vyrábané z 18/8 potravinárskej nerezovej oceli, čo znamená, že neprepúšťa do vody a jedla žiadne chemické či cudzorodé látky.
Fľašky MIZU – nepodliehajú korózii, sú ľahko dezinfikovateľné a preto sú ideálne na prenášanie a konzumáciu pitnej vody.
Každoročne sa vyprodukuje približne 50 miliárd plastového odpadu, čoho výsledkom sú čierne skládky, znečistené moria a oceány.

Ak Vás náš článok presvedčil o nejakej zmene vo vašom živote, tak nás to veľmi teší. Pretože krok, ktorý spravíte môže prispieť k zelenšej Zemi a taktiež zlepšiť vaše zdravie.

Svoju MIZU fľašku si môžete vybrať na oficiálnej web stránke mizulife.sk - Na Zdravie!

Zdroj: mizulife.sk, facebook.com/mizuczsk

02.11.2016 23:13