search england language

Majestátne hory, ľadovce a krištáľovo čisté jazerá v okolí malebnej dedinky Grindelwald

Švajčiarsko je naozaj okúzľujúca krajina, plná prírodných krás, ktoré vás dokonale pohltia. Veď presvedčiť sa môžete sami na vlastné oči.

Majestátne hory, ľadovce a krištáľovo čisté jazerá v okolí malebnej dedinky Grindelwald

Švajčiarsko je naozaj okúzľujúca krajina, plná prírodných krás, ktoré vás dokonale pohltia. Veď presvedčiť sa môžete sami na vlastné oči.

Ak už máte dosť tepla, mora a leňošenia niekde na pláži, odporúčam vyraziť na hory. Pýtate sa, že kam? No predsa do Švajčiarska. Štát ležiaci v strednej Európe, disponuje naozaj krásnou prírodou ideálnou na turistiku. Väčšinu územia zaberajú hory. Len samotné Alpy pokrývajú takmer 60% povrchu. Práve v tejto krajine zažijete dobrodružnu turistiku a uvidíte krásne pastviny plné zvierat, vodopády a úžasné výhľady. Ak máte radi históriu, tak si tiež prídete na svoje, pretože táto krajina ju má tiež bohatú. Nájdete tam zaujímavé miesta, mestá a pamiatky, ktoré stoja za vzhliadnutie.

Nezabudnite si prečítať: KRÁSY ČIERNEJ HORY SI MÔŽETE VYCHUTNAŤ Z ÚŽASNÝCH DRONOVÝCH ZÁBEROV Z DIELNE HIKE THE WORLD

Vráťme sa späť k prírode, ktorá je tam naozaj neodolateľná. O tom nás presvedčilo aj nové video z dieľne Hike the World ktoré je opäť ako vždy naozaj úchvatné. Určite ste si všimli, že vás pravidelne zásobujeme videami z ciest slovenského páru zo spomínaného projektu Hike the World, pretože ich videá jednoducho musíte vidieť. Je to skvelá inšpirácia ako nesedieť doma, ale vyraziť niekam do hôr, do prírody a načerpať novú silu a energiu. 

Vo videu s názvom “Switzerland – hiking in Grindelwald” uvidíte nádhernú atmosféru majestátnych hôr, ľadovcov a krištaľovo čistých jazier v okolí malebnej dedinky Grindelwald. Dedinka sa nachádza pod 4 000 vrchmi a v tomto prostredí si Martin s spolu s priateľkou vychutnali týždennú dovolenku. 

Predstavte si najkrajšie hory pokryté veľkolepými ľadovcami so stovkami vodopádov a krištáľovo čistými jazerami. Švajčiarsko - jedna z najkrajších krajín, aké sme kedy navštívili. - prezradil Martin z Hike The World

Dosť bolo rečí, pohodlne sa usaďte a nechajte sa unášať krásnou prírodou v ešte krajšom videu.

Nezabudnite kliknúť aj na ich facebook stránku, kde nájdete pravidelné príspevky a zásobu fotiek z ciest.

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram kde budú pribúdať ďalšie príspevky či zaujímavé články a samozrejme si kliknite aj na náš YouTube kanál.

 

 

Zdroj: youtube.com, Hike the World

29.08.2018 01:18