search england language

Mesačná cesta Vietnamom zachytená v úžasnom videu

Leto v plnom prúde, deckám sa začali letné prázdniny a to znamená čas oddychu a dovoleniek. 

Mesačná cesta Vietnamom zachytená v úžasnom videu

Leto v plnom prúde, deckám sa začali letné prázdniny a to znamená čas oddychu a dovoleniek. 

Vietnam je veľmi zaujímavou a v dnešnej dobe veľmi obľúbenou destínaciou pre cestovateľou. Nie je to typická krajina pre rodiny z deťmi ako v Chorvátsku pri mori, ale jednoznačne má svoje čaro a dokážete tam zažiť naozaj veľa, či už sami alebo kľudne aj s deťmi. Hlavným mestom je Hanoj a susedí s Čínou, Kambodžou a Laosom.

Táto krajina je veľmi rozmanitá a vo väčších mestách aj chaotická. Samozrejme je tam krásna príroda, ryžové polia, pamiatky a čarovné miestne dedinky, ktoré sa oplatí vidieť. Na svoje si určite prídu aj milovníci jedla, pretože v tejto krajine ochutnáte opäť niečo nové.

Svoje mesačné dobrodružstvo zažil aj filmár a cestovatel Simon Snopek, ktorému sa podarilo zachytiť Vietnam, v naozaj krásnom videu. Naposledy sme vám písali o jeho 48 hodinovej návšteve v Kuala Lumpur a dnes tu máme nové video priamo z Vietnamu. 

 

Pred nejakým časom som cestoval mesiac po Vietname. Navštívil Halong Bay, Ho Chi Minh City, Sapa, Ninh Binh, Hanoj, Phu Quoc a ďalšie… Vietnam je krajina s veľkou rozmanitosťou: chaotické mestá a ospalé vidiecke dediny. Hory a pláže, palmy a borovice. Určite je však najlepším miestom pre milovníkov jedla.“ - prezradil Šimon v popise videa.

 Ak teda patríte k milovníkom Ázijských krajín, vychutnajte si toto skvelé video.

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebook instagram kde budú pribúdať ďalšie príspevky či zaujímavé články a samozrejme si kliknite aj na náš YouTube kanál.

 

 

Zdroj: youtube.com, zdroj titulnej fotografie: pixabay.com

01.07.2018 22:49