search england language

Navštívili sme OxySlovakia a odporúčame to urobiť každému

Máte dlhodobo zdravotné problémy a neviete čo chýba Vášmu telu? Možno to bude práve kyslík, ktorého vám dostatok dodajú v kyslíkovom centre v Bratislave. 

Navštívili sme OxySlovakia a odporúčame to urobiť každému

Máte dlhodobo zdravotné problémy a neviete čo chýba Vášmu telu? Možno to bude práve kyslík, ktorého vám dostatok dodajú v kyslíkovom centre v Bratislave. 

Začali ste v poslednej dobe pociťovať, že niečo nie je s vami v poriadku a necítite sa vo svojej koži? Trápia vás zdravotné problémy a neviete ako s nimi začať bojovať? Tak možno práve teraz máme odpoveď na vaše otázky, ohľadom zdravotného stavu. 

Oxyslovakia prináša inovatívne služby, ktoré inde nenájdete. Logicky zložená skladba procedúr, kde hlavnou ingredienciou je kyslík. Nie však ten 21%, aký je vo vzduchu, ale skoncentrovaný na 95%. To nám zaručuje urýchlenie hojacich a protizápalových procesov, ako aj omladenie, regeneráciu a krásnu pleť, žiariacu energiou.

Tak sme sa teda tiež zastavili v kyslíkovom centre, ktoré sa nachádza na Záhradníckej 46 v Bratislave a vyskúšali sme si jednotlivé procedúry. V našom prípade to bola skôr prevencia, ktorá je taktiež veľmi účinnou. Je lepšie keď zachytíme problém, keď je ešte len na začiatku, ako keď už je až príliž ďaleko. V mojom prípade to bola návšteva kyslíkovej barokomory. 

V hyperbarickej tlakovej komore môžete zásobiť tkanivá organizmu kyslíkom, a to až do nevyhnutnej úrovne. Už po prvom sedení v hyperbarickej komore sa zlepšuje duševný stav, práceschopnosť a kvalita života, harmonizuje sa spánok a zlepšuje sa nálada. Pobyt v hyperbarickej komore ukludňuje nervovú sústavu, zbavuje stresu . Pod tlakom 3 metrov pod hladinou dýchate 95% koncentrovaný kyslík. Táto procedúra trvá 60 minút. 

V kyslíkovom centre môžete vyskúšať naozaj množstvo procedúr a dozvedieť sa zaujímavé informácie o svojom zdraví, ale aj celkovo o zdravotnom štýle. V tomto úžasnom centre môžete inhalovať 95% kyslík a po pri tom relaxovať na vlnách príjemnej hudby. Ak máte problém so svojou pleťou alebo zubami, tak nezúfajte, pretože tu nájdete aj tento druh procedúr. Okrem príjemného posedenia a veľmi milého prístupu zamestnancov, vás ponúknu aj kyslíkovou vodou, ktorá je naozaj skvelá. Takže zabudnite na energetické nápoje a siahnite po oxywater

Aktuálne v centre prebieha akcia na SKENAR procedúru, ktorej účinky pocítite už po prvom sedení. 

SKENAR je prístroj, ktorý v kontakte s pokožkou vysiela signál do podkožia a bezbolestne aktivuje nervové receptory tu umiestnené. Signál je vedený od receptorov nervovými vláknami do mozgu, mozog novú informáciu spracuje a vyšle naspäť do stimulovaných oblastí opravný signál. Tento nový korekčný signál aktivuje bunky a ich okolie (ako reakcia sa vylučujú sa rôzne neuropeptidy), čo vedie k úprave funkcie a teda k navráteniu rovnováhy organizmu.

Z návštevy kyslíkového centra OxySlovakia, sme si pripravili aj krátke video. 

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram kde budú pribúdať ďalšie príspevky či zaujímavé články a samozrejme si kliknite aj na náš YouTube kanál.

22.07.2018 21:42