search england language

Obľúbený filmový festival EXPEDIČNÁ KAMERA 2018, opäť v tvojom meste

Po roku sa môžete opäť tešiť na úspešný filmový festival EXPEDIČNÁ KAMERA, ktorý prináša poriadnu dávku dobrodružstva, objavovania, adrenalínu a napätia.

Obľúbený filmový festival EXPEDIČNÁ KAMERA 2018, opäť v tvojom meste

Po roku sa môžete opäť tešiť na úspešný filmový festival EXPEDIČNÁ KAMERA, ktorý prináša poriadnu dávku dobrodružstva, objavovania, adrenalínu a napätia.

Rok ubehol ako voda a obľúbený filmový festival pre milovníkov a nadšencov cestovania je tu opäť. V sobotu 10. marca od 16:00, na vás v priestoroch Kina Mier Považská Bystrica, čaká celovečerné premietanie plné cestovateľských zážitkov, divokej prírody a dobrodružstva.

A na čo sa môžete tento rok tešiť? Na kajakársku expedíciu do krajiny nikoho, kde sa hlbokými kaňonmi valí divoká rieka, krásy podmorského sveta či putovanie ekvádorskou džungľou a splavovanie Amazonky na vlastnoručne vytesanej lodi, či cestu do Nepálu za poslednými lovcami halucinogénneho medu, ktorý vo výške viac ako 100 metrov nad zemou bránia najväčšie včely sveta.

Už teraz sa môžete tešiť na skvelú prednášku: „Bronco namiesto hotela - šialená svadobná cesta naprieč Mongolskom a Sibírou“

V lete 2016 vyrazili Zuzana alias HACKA a Martin alias REMČO Remišovci na polročnú svadobnú cestu naprieč Mongolskom a Ruskom na svojom vernom aute Ford Bronco. Za 6 mesiacov prešli 35 000 kilometrov, zvládli teploty od +30°C do -27°C, naháňali mongolské jaky aj orlosupy, spálili sa na púšti Gobi a otužovali v jazere Bajkal. Najväčšou výzvou bola pre nich nepoužívaná obslužná cesta Bajkalsko-amurskej magistrály, respektíve jej západná časť v dĺžke 1300 km. Jedna z najnebezpečnejších ciest sveta, kde vás adrenalín fackuje každý deň a musíte sa spoľahnúť len sami na seba, no niekedy ani to nestačí. To všetko vo dvojici a v jednom aute. Ale viac už neprezradíme. Príďte si užiť 90 minút zaujímavého rozprávania o tejto neuveriteľnej svadobnej ceste...

Sledujte trailer od Expediční kamera a Snow film fest a nenechajte si to ujsť!

PROGRAM

Počas prestávok bude pre všetkých, ako je už dobrým zvykom, pripravené malé občerstvenie /káva&čaj, chlieb s masťou a cibuľou/. A kto vydrží až do konca, môže skúsiť svoje šťastie v tombole.

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebook instagram kde budú pribúdať ďalšie príspevky či zaujímavé články a samozrejme si kliknite aj na náš YouTube kanál.

 

 

Zdroj: expedicnakamera.sk, zdroj titulnej fotografie: pixabay.com

 

08.02.2018 20:59