search england language

OZ Náš názor, spája sily s YouTuberom Gogom a Rytmusom vo veľmi zaujímavom experimente - VIDEO

Rytmus s Gogom sa stavili, či je Slovensko rasistické...

OZ Náš názor, spája sily s YouTuberom Gogom a Rytmusom vo veľmi zaujímavom experimente - VIDEO

Rytmus s Gogom sa stavili, či je Slovensko rasistické...

Patrik "Rytmus" Vrbovský a najznámejšie meno z YouTube scény - GOGO, spojili svoje sily v novom sociálnom experimente, vďaka ktorému môže jedna rómska rodina získať nové auto. Avšak nebude to také jednoduché! Rozhodnúť môžeš aj ty a tvoje okolie. Viac informácií a ako postupovať, sa dozvieš vo videu.

Tento projekt nie je o mne ani o Rytmusovi. Tento projekt je o nás všetkých. O tom, aký je #NášNázor na tých, ktorí napriek inej farbe pleti žijú slušne a chcú od nás šancu na život bez predsudkov a hejtovania. TY ROZHODNEŠ, či daruješ auto, ktoré sme kupili, Rómovi alebo auto necháš rozbiť. Stiahni si zdarma appku NAS NAZOR, zahlasuj a rozhodni o tom akí v skutočnosti sme. Či sa riadime stereotypmi a každého hádžeme do jedného pytla alebo súdime ľudí, až keď ich poznáme. Každý by sme mali mať právo zaradiť sa do spoločnosti, samozrejme záleží na tom, čo sme pre to ochotní urobiť. Som zvedavý ako táto výzva dopadne a ako Slováci rozhodnú. - hovorí YouTuber GOGO.

Občianska iniciatíva „Náš názor“ rozvíja verejnú diskusiu v podobe hlasovania cez mobilnú aplikáciu. Hlasujeme o tom, čo by sa malo stať v našej dedine, meste alebo krajine, aby sa nám žilo lepšie. „Náš názor“ je pre neľahostajných. Je pre tých, ktorí poznajú rozdiel medzi dobrom a zlom a venujú pár sekúnd svojho času, aby svoj názor vyjadrili.

Názor jedného človeka nič nezmení, spolu však máme silu na to, aby sme veci pohli dopredu. Urobme zo Slovenska krajinu, kde sa nám bude žiť lepšie. Aj ty k tomu môžeš prispieť.

Miesto, kde má tvoj hlas konečne váhu. Iniciatíva „Náš názor“ sa pýta zopár otázok týždenne a umožňuje všetkým vidieť prehľad názorov na aktuálne pálčivé témy.

Nemáme politické ambície. Sme občianske združenie (nezisková organizácia). Spájame ľudí, ktorých cieľom je nezištne prispieť k Spoločnému Dobru.

 

 

Zdroj: youtube.com, nasnazor.sk

 

30.08.2017 21:10