search england language

Tajil populárny klavirista Martin Kráľ, že je šťastným otcom? Pozrite sa, ako si spolu užívali. Pristane im to?

Popri úspešnej hudobnej kariére, chvíle plné rodinnej atmosféry, alebo za tým skrýva niečo úplne iné?

Tajil populárny klavirista Martin Kráľ, že je šťastným otcom? Pozrite sa, ako si spolu užívali. Pristane im to?

Popri úspešnej hudobnej kariére, chvíle plné rodinnej atmosféry, alebo za tým skrýva niečo úplne iné?

Klavirista a skladateľ Martin Kráľ, ktorého tvorbu sleduje náš magazín už dlhšiu dobu, prekvapil milo nielen nás, ale asi aj fanúšičku z Bratislavy, ktorá nám zaslala fotky do našej redakcie. Martin vyzerá naozaj šťastne a v jednom z Bratislavských parkov, si užíval nerušene kľud a pokoj s mladou slečnou a a dievčatkom. Ak je naša domnienka správna, Martin si chráni veľmi dobre svoje súkromie a nech už je pravda akákoľvek, Martin vyzeral naozaj šťastne. Je to talentovaný hudobník a veríme, že by mu to seklo aj v úlohe otca.

Kto je tá neznáma slečna a malé dievčatko?

Na vyjadrenie si budeme musieť počkať od samotného Martina...


Autorka fotografií: Petra B.

Skôr ako si začne niekto domýšľať čo vidí na fotkách, pripomeňme si Martinovu tvorbu. Koncom minulého roka, sa tento talentovaný klavirista pripomenul s videoklipom " Tvárou v tvár životu ", ktorý nesie rovnomenný názov ako samotný album a ktorý sa mimochodom bude krstiť už 22.septembra 2017 v Bratislave. Medzi jeho najnovšie videoklipy, patrí netradičná spolupráca s raperom Vladisom, ktorá zaujala viacero poslucháčov a fanúšikov jeho tvorby. Skladba "Babylon" obsahuje ešte doposiaľ nepoužitý text, ktorý mal Vladis schovaný v šuflíku. Čo viac dodať? Určite sledujte tvorbu tohoto bratislavského skladateľa, pretože Martinov album bude vypovedať o jeho živote a o jeho ceste za šťastím. 

Ak ťa zaujíma viac z Martinovej tvorby, súkromia a chceš mať vždy aktuálne informácie, tak sleduj jeho FACEBOOK stránku, alebo INSTAGRAM.

Pre viac zaujímavostí, videí a aktuálnych informácií, nezabudni sledovať náš FACEBOOK alebo INSTAGRAM.

 

 

Zdroj: youtube.com, zdroj titulnej fotografie: facebook.com/Kral.pianist

 

 

10.08.2017 18:01