search england language

The Jerry Can Bar je vychytávka, ktorá poteší každé mužské srdce.

Originálný kanister, v ktorom sa skrýva fľaša, poháre a mnoho ďalších skvelých a užitočných vecičiek!

The Jerry Can Bar je vychytávka, ktorá poteší každé mužské srdce.

Originálný kanister, v ktorom sa skrýva fľaša, poháre a mnoho ďalších skvelých a užitočných vecičiek!

Hľadáte tip na darček pre muža? Tu je odpoveď pre všetky ženy, dámy, dievčatá, ktoré nevedia ako obdarovať svojho muža alebo priateľa.

Všetci máme svoje vlastné túžby a preto má aj The Jerry Can Bar tri rôzne varianty. Passion to Hunt ako darček pre skutočných lovcov , Power of Silence pre vášnivých rybárov a Spirit of the Real Man pre pravého chlapa, ktorý vie ako vychutnávať život. Toto je ideálny darček pre Vášho a každého pravého chlapa.
The Jerry Can Bar je úžasne a do detailu vypracovaný produkt pochádzajúci zo Slovenska. Jedinečný nápad slováka Tomáša zo Sniny sa premenil na biznis, produkujúci produkty do takmer celého sveta. Spolu so svojím tímom vyrába produkt v podobe kanistru, ktorý prechádza rôznymi spôsobmi opracovania, ako napríklad brúsenie, orezávanie, pílenie, farbenie a lakovanie drevených častí, lepenie až po konečné brúsenie a leštenie. Výroba jedného kanistru trvá približne 7 hodín a obsah každého z troch variánt je individuálny. Žiaľ ani jeden z darčekových produktov neobsahuje fľašu alkoholu, ako vidieť na obrázku. Takže tú svoju obľúbenú značku, si budete musieť doplniť sami.

Urobte z The Jerry Can Bar detail, ktorý Vám prinesie prekvapenie, skvelé chvíle s priateľmi a možnosť vyjadriť, že niekoho máte radi.

Určite nám dáte za pravdu, že niet nad radosť z rozbaľovania darčekov. Aneta Vám v tomto videu ukáže ako správne rozbaliť zásielku od thejerrycanbar.com
Pred darovaním ju vždy skontrolujte a pridajte fľašu a cigary podľa Vášho gusta.

Ak Vás tento produkt zaujal, určite sledujte ich facebook pre aktuálne informácie a v prípade, že si chcete hneď jeden minibar objednať, tak klikajte na web thejerrycanbar.com

Originálny darček pre poľovníka, rybára a toho Vášho pravého chlapa. Najlepší darček pre muža!

Pre viac zaujímavých článkov a videí, sledujte náš facebook a instagram, kde nájdete zaujímavé fotky a príspevky z ciest.

 

 

 

Zdroj: youtube.com, thejerrycanbar.com, startitup.sk

 

31.07.2017 17:30