search england language

Tri kamarátky ktoré si splnili svoj sen a postavili TinyHouse

Tri kamarátky - Tři Stromky a príbeh o tom, ako si vlastnoručne postavili svoj sen. 

Tri kamarátky ktoré si splnili svoj sen a postavili TinyHouse

Tri kamarátky - Tři Stromky a príbeh o tom, ako si vlastnoručne postavili svoj sen. 

Určite poznáte ten pocit, keď niečo naozaj veľmi chcete a túžite po tom. Jednoducho je to váš veľký sen, ktorý ak by sa splnil, tak by vám ku šťastiu už naozaj nič nechýbalo. Presne niečo také, sa stalo aj trom kamarátkam Kristý, Wendy a Janči zo susedného Česka. V ich prípade, však nevyhrali v lotérii a ani im nikto nedal nič zadarmo. Svoj sen zobrali do vlastných rúk a svojpomocne si ho postavili do podoby akú si vysnívali. 

Maringotku, alebo ak chcete tak TinyHouse nazvali Bonifác a je určená ľuďom, ktorí chcú násť pokoj, spojiť sa s prírodou a utiecť od každodenných starostí. Krásna predstava prebúdzať sa niekde v lese za štebotu vtákov a zvukov lesa však? Vychutnať si šalku kávy s pohľadom do krásnej zelenej prírody. Dievčatá prostredníctvom svojej maringotky ponúkajú naozaj unikátny zážitok. Bonifác leží na kraji rybníka v kraji Vysočina, iba 9 km od mesta Pelhřimova. Takže ak ešte nemáte plány na dovolenku a chcete spoznať Českú prírodu, tak možno práve toto bude vaša voľba. Napriek tomu, že Bonifác je postavený v minimalistickom štýle a má iba 17m², nájdete tam naozaj všetko potrebné v dokonalom komforte. Ak sa teda rozhodnete navštíviť stránku www.threetrees.cz a urobiť tak rezerváciu v maringotke Bonifác, tak sa máte určite načo tešiť. 

Nájdete tam dvojlôžkovú posteľ, vybavenú kuchyňu, toaletu spolu s malou sprchou, teplú a studenú vodu, ventilátor, podlahové kúrenie, piecku na drevo a mnoho ďalšieho.
Ďalšia skvelá správa je, že v cene pobytu máte aj raňajky, takže od hladu tam určite nezomriete. 
Ak túžite po oddychu v objatí prírody, nasávať čistý vzduch a kľudnú atmosféru, tak možno práve Tři Stromky sa podelia aj s tebou o svoj sen. 

Dievčatá sa držia sloganu: "NENAJDEŠ TU WIFI, ALE NAJDEŠ SEBE" a preto by ste sa mali rozhodnúť a ak vás tento nápad zaujal, mali by ste navštíviť ich facebook stránku alebo aj instagram, kde nájdete viac aktuálnych informácii a fotiek. 
Dúfam, že vás tento článok inšpiroval a možno aj naladil na dovolenku v trochu inom - netradičnom štýle.


Fotograf: kenjisshotbook

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram kde budú pribúdať ďalšie príspevky či zaujímavé články a samozrejme si kliknite aj na náš YouTube kanál.

 

 

Zdroj: archív threetrees.cz (Tři Stromky) a fotograf: kenjisshotbook

25.05.2022 00:42