search england language

Z nevinného školského projektu, stratil reč učiteľ a aj celá škola

Za domácu úlohu dostal natočiť video na tému "Jeseň" a dopadlo to nad očakávania.

Z nevinného školského projektu, stratil reč učiteľ a aj celá škola

Za domácu úlohu dostal natočiť video na tému "Jeseň" a dopadlo to nad očakávania.

18-ročný študent Jaro Stupák, dostal v škole za úlohu pripraviť video, v ktorom mal čo najlepšie zachytiť jesenné ročné obdobie. Po zadaní úlohy od svojho učiteľa, sa Jaro pustil do práce. Keďže študuje na Súkromnej strednej umeleckej škole filmovej v Košiciach, kde sú zadania takéhoto druhu normálnou súčasťou a pre mladého študenta ako je Jaro to bola nová výzva ako nazbierať ďalšie skúsenosti a zdokonaliť sa vo svojom odbore. Jaro zobral dron, a spolu s kamarátmi sa vybrali do oblasti Slovenského raja na Tomášovský výhľad a Chmarošský viadukt pri Telgárte. Aby sa im podarilo urobiť čo najlepšie zábery, museli si privstať aby im nič neuniklo. Ako to nakoniec dopadlo, môžete posúdiť sami.

Na záver, by som upozornil aj na zaujímavý dokument z Ukrajiny, v ktorej Jaro Stupák spolu so spolužiakmi strávil 5 dní vďaka školskému projektu. Takže ako vyzerá UKRAJINA: očami 17-ročného chalana, sa dozviete po kliknutí na video.

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. V prípade, že chcete tiež porozprávať svoje príbehy z ciest, tak sa nám ozvite a neváhajte podeľiť sa s nami o svoje zážitky.
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram, kde budú pribúdať ďalšie príspevky a zaujímavé články.

 

 

Zdroj: youtube.com, dobrenoviny.sk

04.11.2017 14:21