search england language

Zbaľ si potrebné veci a pakuj sa do Indie!

Preneste sa do čarovnej Indie, prostredníctvom cestovateľského videa.

Zbaľ si potrebné veci a pakuj sa do Indie!

Preneste sa do čarovnej Indie, prostredníctvom cestovateľského videa.

Pamätáte si ako prišla poisovňa Union s cestovateľskou súťažou? Na našom webe, ste si mohli prečítať aj zaujímavé články cestovateľov, ktorí natáčali svoje vlogy a zapájali sa tak do spomínanej súťaže. Víťaz súťaže už vyrazil na cesty a natočil aj svoje prvé video, v ktorom sa dozvieš množstvo zaujímavostí.

Pakuj sa bez limitu a cestuj po svete s balíkom peňazí!

Do súťaže, sa zapojilo viacero ľudí s naozaj super videami, no vyhrať mohol iba jeden.  Pravidlá od usporiadateľa súťaže zneli jasne: treba natočiť zaujímavý vlog z najnudnejšieho miesta aké poznáš, zavesiť ho na pakujsa.sk a zbierať hlasy. Najviac hlasov získal a súťaž vyhral filmár Patrik Paulínyi. Súťažilo sa o hlavnú výhru v hodnote 10 000 € na cestovanie a vďaka tejto sume, môže Patrik spoznávať svej a natáčať videá, ktoré nájdete na pakujsa.sk alebo tiež na jeho facebooku. O Patrikovi a jeho videách, sme si napísali už viacero článkov, ako napríklad keď strávil tri týždne v Talianskych Dolomitoch alebo spolu s priateľkou Andreou prebehol celé Slovensko. Vďaka spomínanej súťaži, sa Patrik vybral do čarovnej Indie kde Vám ukáže, ako vyzerá slum a práčovňa vo veľkomeste Mumbai, prejdete sa s ním čarovnými plážami štátu Goa a spoznáte i najtolerantnejší indický štát Kerala.

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. V prípade, že chcete tiež porozprávať svoje príbehy z ciest, tak sa nám ozvite a neváhajte podeľiť sa s nami o svoje zážitky.
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram, kde budú pribúdať ďalšie príspevky a zaujímavé články.

 

 

Zdroj: Union Poisťovňa, youtube.com, zdroj titulnej fotografie: mypinpad.com

10.12.2017 14:21