search england language

Akú fototechniku používať pri cestovaní?

Ak si kladiete otázku, aká by bola pre vás najlepšia fototechnika, tak v tomto článku sa to dozviete. 

Akú fototechniku používať pri cestovaní?

Ak si kladiete otázku, aká by bola pre vás najlepšia fototechnika, tak v tomto článku sa to dozviete. 

Ak radi cestujete a baví vás zaznamenávať svoje cesty pomocou fotografii alebo videa, tak tieto informácie by sa vám mohli hodiť. Či sa už jedná o profesionálnych tvorcov videí, alebo rekreačných začiatočníkov, každý chce mať prehľad a vedieť aká technika je najlepšia pre tvorbu. V najnovšom videu od cestovateľa, fotografa, freelancera a skvelého tvorcu videí Miňa Debnára, sa dozviete akú techniku používa a čo je pre jeho tvorbu najlepšie.
Miňo má už dlhoročné skúseností s fotografovaním či videotvorbou a preto sa rozhodol prostredníctvom videa podeliť o svoje skúsenosti. Svoju techniku používa na profesionálnej úrovni pre rôzne akcie, svadby, reklamy či cestovateľské videá. 

Video je súčasťou projektu s názvom #pondelkyniesuzle, v ktorom chce autor poukázať na rôzne tipy a dodať tak inšpiráciu do vašej novej tvorby. Ako prezradil - "Pondelky nie sú zlé. A nikdy nebývali. Keď máte radi čo robíte, začiatok týždňa býva vždy fajn."
Takže vždy v pondelok, očakávajte nový obsah na jeho YouTube Mino Debnar. 

Ako freelancera sa ma často pýtajú načo fotím alebo natáčam. V tomto videu ukážem, akú techniku používam - objektívy, dron, príslušenstvo, atď. - prezradil Miňo.

Takže ak premýšľate nád kúpou novej techniky, alebo neviete ako a kde začať, myslím si, že toto skvelé video vám pri výbere určite pomôže. 

V prípade, že chcete Miňovu tvorbu sledovať aj naďalej, tak si určite kliknite na jeho facebook alebo instagram

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram kde budú pribúdať ďalšie príspevky či zaujímavé články a samozrejme si kliknite aj na náš YouTube kanál.

 

 

Zdroj youtube.com Mino Debnar

05.11.2019 21:01