search england language

Kto sa stane oficiálnym travel vlogerom poisťovne Union? Toto je TOP5 videí, ktoré sa zapojili do súťaže.

Cestovateľská súťaž o slušný balík peňazí sa skončila a teraz ostáva iba čakať, kto sa stane výhercom.

Kto sa stane oficiálnym travel vlogerom poisťovne Union? Toto je TOP5 videí, ktoré sa zapojili do súťaže.

Cestovateľská súťaž o slušný balík peňazí sa skončila a teraz ostáva iba čakať, kto sa stane výhercom.

Pakuj sa bez limitu a cestuj po svete s balíkom peňazí!

Aj také bolo motto cestovateľov, ktorí sa zapojili do súťaže od poisťovne Union. V niekoľkých článkoch som Vám predstavil súťažiacich, ktorí ma zaujali svojim zaujímavým videom. Mnohí do toho dali naozaj veľa, niekto pripravil naozaj kvalitné a prepracované video a niekto dal zas viac úsilia do nápadu a celkového príbehu videa. Pravidlá od usporiadateľa súťaže zneli jasne: treba natočiť zaujímavý vlog z najnudnejšieho miesta aké poznáš, zavesiť ho na pakujsa.sk a zbierať hlasy. Ak ste sa zapojili a splnili tieto podmienky, tak do včerajšej polnoci ste mohli zbierať hlasy a 5. uchádzači s najväčším počtom hlasov, postupujú do finále v ktorom sa rozhodne. Výhercom súťaže sa stane vloger, ktorý získa najviac hlasov od odbornej poroty zloženej zo zamestnancov Union poisťovne, a.s., a zamestnancov spoločnosti pelicantravel.com s.r.o.

Súťažilo sa o hlavnú výhru v hodnote 10 000 € na cestovanie a výherca sa súčasne stane oficiálnym travel vlogerom, pre Union poisťovňu. Úžasná ponuka a možnosť spoznať svet. Veď kto by nechcel cestovať po svete takmer úplne zadarmo. Žiaľ, výherca môže byť iba jeden. Poďme sa pozrieť na TOP5 uchádzačov, ktorí sa prebojovali do finále.

TOP1 - Gabo a Miška radi cestujú a preto sa vydali stopom do Nízkych Tatier aby prešli hrebeňovku a dostali sa do formy pred svojou dobrodružnou cestou v roku 2018. Táto stopárska dvojica najviac zaujala ľudí a preto sa s počtom 3 758 hlasov dostali na prvé miesto.

TOP2 - Ďalšie video v poradí je od zaľúbenej dvojice, ktorá si hovorí Independent Couple a za sebou majú už niečo precestované, takže skončili na druhom mieste s počtom hlasov 3 754.

TOP3 - Na treťom mieste - 3 459 hlasov , sa podarilo umiestniť študentovi Peťovi s pseudonymom Youngstorytraveller, ktorý sa snažil zaujať vtipným videom z Prahy.

TOP4 - Ďalším a veľmi prepracovaným videom zaujal Šimon Snopek, ktorého videá sú na veľmi kvalitnej úrovni a zapojil sa s najnovším počinnom z tripu po severnom Cypre o ktorom som pred pár dňami písal. Za tak krátku dobu sa mu podarilo držať na prvom mieste, no nakoniec mu ostalo štvrté miesto s počtom hlasov 3 417, čo mu stačilo na udržanie sa v prvej päťke.

TOP5 - Túto finálovú päťku uzatvára Martin Miko a Norbert Chromek, ktorí sa vďaka náhodnému výberu šípky, ocitli v susednom Poľsku a natočili naozaj slušné video. Takže ich hlasy v počte 2 850 za rozsiahle a veľmi zaujímavé video, uzatvorili túto súťaž.

BONUS

Medzi najkvalitnejšie a veľmi dobre prepracované videá zaraďujem aj toto od filmára Patrika Paulinyiho, ktorého videá mali už nie jeden veľký úspech u nás a aj vo svete. Napriek neúspechu v tejto súťži, tento talentom obdarený filmár, určite stojí za sledovanosť a podporu pri jeho ďalšej tvorbe, ktorá určite bude pokračovať ďalej. Patrik svoje videá zaraďuje do série What I've seentakže by ste si nemali nechať ujsť ani jednu časť.

alebo by som tiež rád upozornil na úprimné video, od chlapcov z cestujsdetmi.sk, pre ktorích je najnudnejším miestom na svete práve škola. Keďže je to u nás aktuálna téma pretože sa začína nový školský rok, tak si pozrite ako to vnímajú a kam by sa najradšej spakovali.

Ten komu sa nepodarilo dostať do TOP5, tak ešte stále má možnosť vyhrať. Desiati zo zúčastnených za hlasovanie vyhrajú celoročnú cestovnú poistku a 50 EUR na cestovanie od pelikan.sk

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. V prípade, že chcete tiež porozprávať svoje príbehy z ciest, tak sa nám ozvite a neváhajte podeľiť sa s nami o svoje zážitky.
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram, kde budú pribúdať ďalšie príspevky a zaujímavé články.

 

 

Zdroj: youtube.com, pakujsa.sk

01.09.2017 20:38