search england language

Projekt VIKING WAY, naberá na sile a prichádza s novým prezentačným videom

"Čím je cesta ťažšia, tým si silnejší a väčší. Cesta je ciel, cesta určuje kým si. Verím, že projekt motivuje mnohých ľudí pohnúť sa z miesta a napredovať"

Projekt VIKING WAY, naberá na sile a prichádza s novým prezentačným videom

"Čím je cesta ťažšia, tým si silnejší a väčší. Cesta je ciel, cesta určuje kým si. Verím, že projekt motivuje mnohých ľudí pohnúť sa z miesta a napredovať"

Pred viac ako mesiacom, som Vám priniesol článok a video-návod o dolnkoch výživy a zdravom stravovaní od Martina Denka z VikingWay. Dnes by som rád priblížil a v krátkosti opísal tento projekt. V prvom rade sa jedná o tréningové a výživové poradenstvo, ktoré Martin ponúka pre ľudí s rovnakou záľubou. Ak ste fanúšikmi športu, cvičenia, zdravého životného štýlu a pohybu celkovo, určite si prídete na svoje. Ak hľadáte niekoho, kto by Vám mal ukázať cestu ako pokračovať dalej, čo zlepšiť, alebo zmeniť, tak ste na správnom mieste. Komunita značky Viking Way, Vás dokáže motivovať a nakopnúť k lepším výsledkom, aby bol Váš konečný výsledok podľa predstáv. Z dielne Viking Way prichádza nové motivačné video, v ktorom uvidíte čo všetko Vás čaká, pri ďalšom sledovaní tejto komunity a značky.

Na Martinovom novom webe www.vikingway.sk sa dočítate aj prečo sa rozhodol založiť značku Viking Way a ešte oveľa viac.

Prečo Way je teda asi jasné. Ale prečo Viking? To je trochu zložitejšie, preto to skúsim vysvetliť v skratke aj keď je za tým viac. Už dlhšiu dobu som sa stretal s názormi ľudí, že vyzerám ako “zo severu”. Ten typ severského vzhľadu a povahy. Medzi tým som sa začal zaujímať o Vikingskú tematiku a oslovila ma ich bojovnosť a sila. Oslovilo ma veľa vecí. Často boli spätý s prírodou a napriek tomu, že mali silnú vieru v osud a predurčený priebeh života vždy s tým bojovali a snažili sa to zmeniť. Nebáli sa smrti, dokonca sa na ňu tešili. Tešili sa do ich neba, do Valhally. Snažili sa tiež žiť tak aby ich život bol ich odrazom, aby ich odchod stál za to a česť pre nich znamenala naozaj veľa. Preto som sa slovo Viking rozhodol ako symbol sily celkovo priniesť aj do názvu môjho projektu. Chcel by som aby charakterizoval každého, kto to vidí alebo má podobne a tiež si našiel tú svoju určitú cestu životom.

Okrem služieb ktoré na svojom webe ponúka, si môžete objednať aj takéto super tričko (ako je na obrázku) a podporiť tak tento projekt. Aby toho nebolo málo, Martin sa rozhodol svoj projekt posunúť aj na štartovač, kde môžete prispieť ľubovolnou čiastkou a podporiť tak služby ponúkané od Viking Way, alebo ďalšie plány do budúcna. Na startovac.cz nájdete kompletnú ponuku odmien, ktoré za jednotlivé finančné príspevky od Martina dostanete. Ak sa nepodarí vyzbierať cielovú čiastku, peniaze sa vám vrátia v plnej výške.

“Nechcem ľudí presviedčať o svojich názoroch ani im vnucovať nejaké poznatky. Chcem im priniesť dôveryhodné informácie, na základe ktorých si môžu (nemusia) vytvoriť vlastný postoj a užitočné vedomosti. Ako sa k nim postavia je už len na nich.”
Martin Denko, tvorca projektu Viking Way

Ak Vás tento projekt zaujal a radi by ste ho podporili, tak na Facebook stránke a skupine nájdete ďalšie zaujímavé informácie, nezabudnite odoberať Youtube Kanál a pekné fotky nájdete na Instagrame.

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a inšpirujte ľudí vo svojom okolí. 
Nezabudnite sledovať náš facebook a instagram, kde budú pribúdať ďalšie príspevky a zaujímavé články.

 

 

Zdroj: youtube.com, vikingway.sk

20.11.2017 12:18